Błąd
  • XML Parsing Error at 1:390. Error 9: Invalid character

Czego możesz się spodziewać ćwicząc z nami?


Wysokiego poziomu zajęć!

Nasza praca jest naszą pasją . Już od 17 lat dbamy o zdrowie i kondycję naszych podopiecznych. Szkolimy się w najlepszych szkołach fitness, wiemy, że Wasze zdrowie jest w naszych rękach.

Zróżnicowanej oferty!

Pracujemy nad sylwetką i kondycją na kilkanaście różnych sposobów. Wzmacniamy mięśnie, dbamy o kręgosłup, stawy biodrowe i kolanowe. Stosujemy najnowsze techniki ćwiczeń wzmacniających, uczymy świadomości własnego ciała. Technika i bezpieczeństwo przedewszystkim! Każdego dnia czeka Cię inny typ lekcji. Od form tanecznych po cardio i ćwiczenia kształtujące sylwetkę. Z nami nie będziesz się nudzić.

Komfortu ćwiczeń!

Ćwiczymy w dużych salach sportowych ( dzięki temu nie musisz rezerwować wcześniej miejsca ) . Podział na grupy o różnym poziomie zaawansowania pozwoli Wam wybrać odpowiedni poziom . Doskonała metodyka zajęć, stosowanie progresji pomaga ćwiczącym dostosować trening do ich możliwości.

Przyjaznej atmosfery!

Znamy swoich klientów. Kiedy mimo wielkich chęci brakuje energii na trening zawsze możesz zrobić tylko tyle ile dasz radę. Nic na siłę! Jeśli z różnych względów nie możesz wykonywać niektórych ćwiczeń, dostaniesz wskazówki co robić w zamian. Dla nas liczysz się TY, Twój komfort i bezpieczeństwo.

 

Postaw na doświadczenie i profesjonalizm!

Ciesz się zdrowiem i kondycją przez długie lata!

O to przecież chodzi!